Klubist

Tere tulemast Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia koduleheküljele

Oma koduleheküljel püüame tutvustada Teile taipoksi ehk Muay Thai ‘d ja anda väikse lühiülevaate taipoksi ajaloost, meie võistlejatest ja muudest treeningutest ja tegemistest meie klubis.

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia (lühendatult KRVA) on hetkel vanim Eestis tegutsev taipoksi klubi, mis kasvas välja Tallinna Taipoksi Klubist ning laienes teistele kahevõitlus aladele nagu seda on poks, K-1(kickboxingu stiil), MMA(mixed martial arts) ja BJJ(brazilian ju jitsu)

Treeningud toimuvad viies erinevas spordiklubis:

Tallinn – Arigato Spordiklubi ja Kristiine
Peetri – Spot Of Tallinn

Meie Akadeemias on tänaseks ligi 500 aktiivset liiget vanuses 7-60 eluaastat. Tänu erinevatele stiilidele mida me viljeleme leiab igaüks endale sobiva treeningu.

Läbi aastate on meie akadeemiast välja kasvanud nii euroopa kui maailmameistreid amatöörtasemel taipoksis kui kickpoksis!

Lisaks oleme koju toonud märkimisväärseid tiitleid profitasemel tuntud rahvusvahelistest organisatsioonidest nagu WPMF, WKA, WFC, WPKA

Oma tegevuses lähtume põhimõttest, et igaühest saab tugeva tahtmise juures võitja siin elus!

Meie eesmärk pole teha igast liikmest võistleja, vaid läbi võitluskunstide pakkuda inimestele keha ja vaimu arendamise võimalust.

Kuna tegemist on täiskontakt aladega, siis soovitatav vanus noortel huvilistel on alates 7’ndast eluaastast, millega seonduvalt võtame ka suure moraalse vastutuse ja kohustuse õpetamaks noorematele liikmete, kas ja kuidas õptitut elus rakendada.

Kunagi pole aga hilja võitlusaladega alustada, meie klubis on ka 60-ndates eluaastates osalejaid.

Treeningutel ei sunnita kedagi tegema midagi, mis neile ei sobi, nagu täiskontakte sparring või mõni muu kontakt harjutus, mida mõni algaja algul pelgab.

Pidev liikumine ja löögid käte, jalgade, küünarnukkide ning põlvedega annab harrastajale hea kontrolli oma keha tasakaalu üle ja tagab suurepärase vastupidavuse.

Meie treeningud on lisaks universaalsele võitluskunstile ja efektiivsele enesekaitsele ka väga head spordialad nii füüsilise vormi parandamiseks kui ka niisama kehakaalu langetamiseks.

MMA ja BJJ annab lisaks taipoksile ka maasvõitlus kogemuse ning hea füüsilise vastupidavuse kõikidel võitlusdistantsidel.

Samuti pakume kontaktivaba üldfüüsilist treeningut nimega Spot Treening, mis on üldfüüsiline treening läbi erinevate võitlusspordi elementide, sobib ideaalselt vastupidavuse suurendamiseks ja kehakaalu langetamiseks.

Meie treeningutele on oodatud lisaks tegusatele noormeestele ka kõik tütarlapsed/naisterahvad, kes soovivad õppida enesekaitset ning saavutada head füüsilist vormi.

Kohtumiseni trennis!