Mirkko ja Kevin osalevad ISKA MM’il, Hispaanias

2010.11.02-Alicante-new-poster_52 – 7 november osalevad meie esifighterid Kevin Renno ja Mirkko Moisar ISKA (International Sport Kickbox Association) maailmameistrivõistlustel, Alicantes, Hispaanias.
Nii Kevinit kui Mirkkot on hooaja algusest peale saatnud edu, mis viitab selgelt sellele, et poisid on omas elemendis ja valmis MM’ilt ka kõige kirkamaid medaleid ja suurimaid karikaid ära tooma.

Kevin ja Mirkko võtavad MM’il osa oriental(K1) ja Muay Thai stiilis. Kaalukategooriateks on Kevinil -75 kg ja Mirkkol -70 kg.

Võistluse kava:

1 nov 20.30 lahkub meeskond Tallinna Lennart Meri Lennujaamast – kõik toetajad on oodatud sportlastele head teed soovima.

2 november algab varahommikul registreerimise ja kaalumisega, millele järgnevad kohtunike ja refereede seminarid ning õhtu tipneb avatseremooniaga ning ametliku õhtusöögiga.

3, 4 ja 5 november toimuvad elimineerimised, poolfinaalid, finaalid ja autasustamis tseremooniad.

6 november algab autasustamis tseremooniaga ja õhtul toimub “Professional Star Kickboxing 1 Gala” valitud finaalidega, mis tipneb suure lõputseremoonia.

8 november kell 20:45 jõuab meeskond tagasi Tallinna Lennart Meri Lennujaama.
Nagu eelpool mainitud läheme jahtima parimaid tulemusi, millest me kindlasti kõiki aegsasti teavitame. Nii, et olge valmis omasid lennujaamas vastu võtma!

Tallinna Taipoksi Klubi team

1 Comment

  • Markus
    30. okt. 2010 10:27

    Merevägi hoiab pöidlaid ja soovib edu !;)

Comments are closed.