Mirkko Moisar lammutab ka puuris – Ülekaalukas võit MMA Raju 6lt.

10395023_opMTXqMatch algas kohe Mirkko tempo järgi.  Vastasel jäi kiirusest kõvasti puudu ning löögid olid ebatäpsed.  Mirkko jälgis vastast ja ründas tugevate ja kiirete kätelöökidega. Esimese roundi keskel tabas Mirkko vastast

korraliku low kickiga, mis kohe jala pehkmeks tegi. Seejärel õnnestus vastasel Mirkko maha võtta,  kuid Mirkko suutis ilma suurema vaevata kohe Leeduka alt välja saada ning suutis vastase full mount’i võtta. Mirkko töötas mõned head löögid vastase pähe ja kehasse, kuid siis otsustas vastase pealt tõusta ja jätkata püsti. Mirkko jätkas kohe tugevate low kickidega, mis Leeduka jala täitsa pehmeks tegid, kuid leedukal õnnestus siiski 1 roundi lõpus  üks take down juurde saada.

Teine round algas kohe Mirkko domineerimisega. Kiired ja tugevad käed segatud üksikute tugavate low kickidega, millele lisandus ka ilus flying knee.  Flying knee eest õnnestus leedukal napilt pääseda, kuid mõlemad maandusid maas. Mirkko ronis kohe vastasele peale ja töötas tugevate kätelöökidega kuni kohtunik vahele tuli ja Mirkkole TKO võidu andis.

http://www.delfi.ee/misc/export/taipoks_sport.php

4 Comments

 • Karl
  26. okt. 2010 12:14

  Hea töö Mirkko! Oli ilus matš ja pinget jätkus !
  Jätka samas vaimus !

 • L
  27. okt. 2010 11:21

  Mirkko oli tubli jah aga ärge rutake ajast ette, 23.10.10 toimus siiski alles Raju 6…

  • Marko
   27. okt. 2010 16:10

   Viga parandatud. Tänud märkuse eest!

 • H
  27. nov. 2010 13:38

  Kas keegi saaks mulle soovitada mõnda MMA trenni. Otsin hetkel huviga Tallinnas, 3D Treening ei paku huvi ega ka Revalis. Palun postitage siia mõni hea klubi.

Comments are closed.