Treeningalad

Alade tutvustused

Fitness taipoks

Treeninggrupp mis on mõeldud ainult naistele. Treeningu peamine sisu on rasvapõeluts ja lihase toonuses hoidmine ning seda tehakse läbi taipoksi elementide. Treeningul kasutatakse erinevaid löögipindasid ja poksikotti, tehakse ülfüüsilist ja vastupidavust oma keha raskusega.

+ intensiivne rasvapõletus
+ lihastoonuse tõstmine
+ hea füüsiline vorm

Spordiklubid: Kristiine

Taipoks

Taipoks on kõige universaalsem püstivõitlussport, sest lubatud on löögid nii käte, jalgade kui ka põlvede ja küünarnukkidega. Lisaks on mängus püstimaadlus ehk kintš, mis tagab harrastajale/sportlasele suurepärase kontrolli oma keha üle ja valmisoleku võitluseks erinevatel distantsidel. Taipoks on kergesti omandatav võitluskunst, mis sobib pea igas vanuses inimestele!

+ tagab hea füüsilise vormi
+ intensiivne rasvapõletus
+ tõstab enesekindlust
+ sobib kõigile

Spordiklubid: Arigato, Spot of Tallinn, Saku, Kristiine

BJJ e. Brasiilia Jiu-Jitsu

Brasiilia Jiu-Jitsu on kahevõitluse ala, mis keskendub mitmekesisele maadlusele ning eelkõige maasvõitlusele. Pearõhk on võitluses domineeriva ehk eelisasendi saavutamisel, mis võimaldaks vastast efektiivselt kontrollida ning vastase alistamisel liigeselukkude (käe-, õla-, jala- jm) või kägistustega.

+ pigem tehniline kui füüsiliselt raske võitlusstiil
+ sobib kõigile
+ tõhus enesekaitse endast suurema ja raskema vastu!

Spordiklubid: Kristiine

K-1

Enim levinud ja tuntud kikkpoksi stiil maailmas! Lubatud on löögid käte, jalgade ja põlvedega. Matši pikkus on lühem kui taipoksis ja seega on ka tempo agresiivsem. Erinevalt taipoksist on siin põhirõhk poksi tehnikal. Ründava iseloomuga võitlusspordi stiil.

+ tõstab enesekindlust
+ tagab hea füüsilise vormi
+ intensiivne rasvapõletus
+ sobib edasijõudnutele

Spordiklubid: Kristiine

MMA e. Mixed Martial Arts

Spetsiifiline võitlusspordi treening, kus õpitakse integreeritult võitlema kõigis võitlusdistantsides: püsti- (poks, taipoks, karate), lähi- (maadlus, judo) ja maas (BJJ, lukumaadlus).

+ mitmekülgne ja huvitav
+ annab oskused nii püsti- kui maasvõitluseks.
+ sobib kõigile alates 14. eluaastast

Spordiklubid: Spot of Tallinn

Spot Treening

Üldfüüsiline trenn läbi erinevate võitlusspordi elementide. Sobib ideaalselt vastupidavuse suurendamiseks ja kehakaalu langetamiseks.

+ sobib kõigile vanustele alates 14. eluaastast
+ hea rasvapõletus
+ tagab hea lihastoonuse

Spordiklubid: Spot of Tallinn

KKK – Mida peaksin teadma enne trenni minemist?