Tallinn - Kristiine saal

Trennid toimuvad Tallinnas Kristiines, Pirni 12 (A korpus) (tänava poolt teine uks ja 3. korrus).

3.korrus

Treeningutega võib jooksvalt liituda aastaringselt!

TUNNIPLAAN ALATES SEPTEMBER 2019
SAAL 1

Aeg E T K N R P
10:00 Poks I Poks I
10:30
11:00
16:30 Taipoks BK (-18a). Taipoks BK (-18a). Taipoks BK (-18a).
17:00 Taipoks BK (18a.+)
17:30
18:00 Poks II Põhigrupp Poks II  Põhigrupp Ühine SPARRING
18:30
19:00
19:30 Taipoks BK (18a.+) Taipoks BK (18a.+)
20:00 NFT II (Algajad) NFT II (Algajad) NFT II (Algajad)
20:30

Taipoks BK (18a.+) – Taipoksi Baaskursus täiskasvanutele (18a+)
Taipoks BK (-18a.) – Taipoksi Baaskursus noortele (13-17a)
NFT II (Algajad) – Fitness Taipoks Naistele II (algajad) | Alustas 02.03.20
Poks I – Klassikaline Poks
Poks II – Klassikaline Poks
Põhigrupp – Taipoks Põhigrupp

SAAL 2

Aeg E T K N R P
9:30 Taipoks Taipoks Taipoks
10:00
10:30
14:00 Taipoks Lapsed (7-12a.)
14:30
15:00
15:30
16:00 Taipoks Lapsed (7-12a.) Taipoks Lapsed (7-12a.)
16:30 Taipoks Noored (13-17a.) Taipoks Noored (13-17a.) Taipoks Noored (13-17a.)
17:00 Harrastajad2
17:30
18:00
18:30 NFT I (edasijõudnud) NFT I (edasijõudnud) NFT I (edasijõudnud)
19:00
19:30 Harrastajad Harrastajad 2 Harrastajad Harrastajad 2 Harrastajad
20:00
20:30

Taipoks – Taipoks Hommik harrastajad/edasijõudnud
Taipoks Lapsed – Laste Taipoks (7-12a.)
Taipoks Noored – Taipoks Noored harrastajad/edasijõudnud (13-17a.)
Harrastajad – Taipoks Harrastajad
Harrastajad 2 – Taipoks Harrastajad
NFT I – Fitness Taipoks Naistele I (edasijõudnud)

SAAL 3

Aeg E T K N R L P
07:00 BJJ BJJ BJJ
07:30
08:00
08:30
12:00 BJJ Open Matt (18a.+)
12:30
13:00
13:30
16:00 BJJ Lapsed/Noored (7-17a.) BJJ Lapsed/Noored (7-17a.) BJJ Lapsed/Noored (7-17a.)
16:30
17:00
18:00 BJJ (18a.+) 2h BJJ (18a.+) 2h BJJ (18a.+) 2h BJJ (18a.+) 2h BJJ (18a.+) 2h
18:30
19:00
19:30

BJJ Lapsed/Noored – Brasiilia Jiu-Jitsu e. BJJ 7-17a.
BJJ (18a.+) – Brasiilia Jiu-Jitsu e. BJJ 18a.+

Treenerid

Tony Hitrov (taipoks hommik) tel. 53487323 tony@taipoks.ee
Urmas Kala (lapsed) tel. 5177333 urmas@taipoks.ee
Henry Rohtla (baaskursused) tel. 57406779 info@taipoks.ee
Peeter Altpere (Põhigrupp, Harrastajad, K-1) tel. 5552 9777 info@taipoks.ee
Kevin Renno (noored) tel. 53 460 486 kevin@taipoks.ee
Tõnis Aljas (poks õhtune) tel. 55901906 info@taipoks.ee
Kardo Peetri (poks hommikune) tel. 58416650 info@taipoks.ee
Andra Aho (Fitness I) tel. 56819162 info@taipoks.ee
Astrid-Johanna Grents (Fitness II) tel. 59106426 info@taipoks.ee

BJJ
Sergio de A Cabral tel. 56877998 (inglise keeles) info@taipoks.ee

Lisainfo: Andrus Alas tel. 5021832 andrus@taipoks.ee