Tallinn - Kristiine saal

Trennid toimuvad Tallinnas Kristiines, Pirni 12 (A korpus) (tänava poolt teine uks ja 3. korrus).

3.korrus

Treeningutega võib jooksvalt liituda aastaringselt!

TUNNIPLAAN ALATES SEPTEMBER 2020
SAAL 1

Aeg E T K N R P
7:30 NFT
HOMMIK
Naiste Fitness Taipoks
NFT
HOMMIK
Naiste Fitness Taipoks
NFT
HOMMIK
Naiste Fitness Taipoks
8:00
10:00 POKS 1 POKS 1
10:30
11:00
12:00 NFT 1
PÕHIGRUPP
Naiste Fitness Taipoks
12:30
13:00 Taipoks
HARRASTAJAD 2
13:30
14:00
16:30 Taipoks
BAASKURSUS
(13-17a.)
al. 02.09
Taipoks
BAASKURSUS
(13-17a.)
al. 02.09
Taipoks
BAASKURSUS
(13-17a.)
al. 02.09
17:00
17:30
18:00 Taipoks
PÕHIGRUPP
Muay Thai
Taipoks
PÕHIGRUPP
K-1
Taipoks
PÕHIGRUPP
Muay Thai
Taipoks
PÕHIGRUPP
K-1
Taipoks
PÕHIGRUPP
K-1 & Muay Thai ühine
18:30
19:00
19:30 NFT 2
ALGAJAD
Naiste Fitness Taipoks
Taipoks
BAASKURSUS
(18a.+)
al. 03.09
NFT 2
ALGAJAD
Naiste Fitness Taipoks
Taipoks
BAASKURSUS
(18a.+)
al. 03.09
NFT 2
ALGAJAD
Naiste Fitness Taipoks
20:00
20:30

SAAL 2

Aeg E T K N R P
8:00 Taipoks
HOMMIK
Ühisgrupp (14a.+)
Taipoks
HOMMIK
Ühisgrupp (14a.+)
Taipoks
HOMMIK
Ühisgrupp (14a.+)
8:30
9:00
12:00 Taipoks
BAASKURSUS
(18a.+)
al. 03.09
12:30
13:00
13:30 Taipoks
Lapsed (7-12a.)
ALGAJAD
al.03.09
14:00
14:30 Taipoks
PÕHIGRUPP
Lapsed (7-12a.)
15:00
15:30
16:00 Taipoks
Lapsed (7-12a.)
ALGAJAD
Taipoks
Lapsed (7-12a.)
ALGAJAD
16:30 Taipoks
NOORED PÕHIGRUPP
(13-17a.)
Taipoks
NOORED PÕHIGRUPP
(13-17a.)
Taipoks
NOORED PÕHIGRUPP
(13-17a.)
17:00 Taipoks
PÕHIGRUPP
Lapsed (7-12a.)
Taipoks
PÕHIGRUPP
Lapsed (7-12a.)
17:30
18:00 Taipoks
NOORED HARRASTAJAD
(13-17a.)
Taipoks
NOORED HARRASTAJAD
(13-17a.)
Taipoks
NOORED HARRASTAJAD
(13-17a.)
18:30 NFT 1
PÕHIGRUPP
Naiste Fitness Taipoks
NFT 1
PÕHIGRUPP
Naiste Fitness Taipoks
19:00
19:30 Taipoks
HARRASTAJAD 1
Taipoks
HARRASTAJAD 2
Taipoks
HARRASTAJAD 1
Taipoks
HARRASTAJAD 2
Taipoks
HARRASTAJAD 1
20:00
20:30

SAAL 3

Aeg E T K N R P
7:00 BJJ HOMMIK
PÕHIGRUPP
(17a.+)
2h
BJJ HOMMIK
PÕHIGRUPP
(17a.+)
2h
BJJ HOMMIK
PÕHIGRUPP
(17a.+)
2h
7:30
8:00
8:30
12:00 BJJ
OPEN MATT
(17a.+)
12:30
13:00
13:30
16:00 BJJ LAPSED
(5-10a.)
BJJ LAPSED
(5-10a.)
16:30
17:00 BJJ NOORED
(11-16a.)
BJJ NOORED
(11-16a.)
BJJ NOORED
(11-16a.)
17:30
18:00 BJJ
PÕHIGRUPP
(17a.+)
2h
BJJ
PÕHIGRUPP
(17a.+)
1,5h
BJJ
PÕHIGRUPP
(17a.+)
2h
BJJ
PÕHIGRUPP
(17a.+)
1,5h
BJJ
PÕHIGRUPP
(17a.+)
2h
18:30
19:00
19:30 BJJ
BAASKURSUS
(17a.+)
al. 08.09
BJJ
BAASKURSUS
(17a.+)
al. 08.09
20:00 POKS 2 POKS 2
20:30
21:00

TREENERID

BJJ(Brasiilia Jiu Jitsu)
Sergio de a Cabral 56 877 998, info@taipoks.ee

TAIPOKS LAPSED (7-12a.)
Urmas Kala 51 77 333, urmas@taipoks.ee (ALGAJAD, PÕHIGRUPP).

TAIPOKS NOORED (13-17a.)
Kevin Renno 53 460 486, kevin@taipoks.ee (PÕHIGRUPP).
Henry Rohtla 57 406 779 (HARRASTAJAD)

NFT (Naiste Fitness Taipoks)
Astrid Johanna Grents 59 106 426 (NFT2).
Maarja Õkva 56 640 614 (NFT1, NFT HOMMIK).

POKS
Kardo Peetri 58 416 650 (POKS1)
Tõnis Aljas 55 901 906 (POKS2)

TAIPOKS TÄISKASVANUD
Henry Rohtla 57 406 779 (HARRASTAJAD2, BAASKURSUS 13-17a.)
Kevin Renno 53 460 486, kevin@taipoks.ee (PÕHIGRUPP MUAY THAI)
Mac Ojasmaa 56 874 722 (HOMMIK)
Mirkko Moisar (PÕHIGRUPP K-1)
Peeter Altpere 55 529 777 (HARRASTAJAD1)
Rain Kärkkinen rj.brandt86@gmail.com (BAASKURSUS 18a.+)

LISAINFO
Andrus Alas 50 21 832, andrus@taipoks.ee