Treeningute info seoses eriolukorraga

Hea klubiline!

Seoses COVID-19 viiruse levikust tingitud jätkuva eriolukorraga on Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia kõik treeningsaalid endiselt suletud esialgsete andmete kohaselt kuni 1.05.2020 või vajadusel kauem, kuni kriisiolukorra lõpuni. Tänaseks on valitsuse määrusega ära keelatud ka igasugused eratrennide vormis läbi viidavad personaalreeningud.

Kõikide klubiliste tavalepingud on hetkel pausil ning uute treeningarvete väljastamist ei toimu. Klientidega, kes on tänaseks juba tasunud märtsi treeningute kuumakse täies ulatuses toimub ette makstud summa ulatuses (2 nädalat) tasaarveldus alates avatavast kuust poole kuutasu näol.

Samuti on pausil kõik baaskursused ning 10 korra kaardid ning neid omavate klubiliste treeningud jätkuvad täismahus peale taasavamist sealt, kus pooleli jäid kuni lõpuni. Uusi kuumakse põhiseid arveid klubilistele ei tule enne kui me uuesti avame ning treeningtegevuse pakkumisega jätkame.

Kõikidel klubilistel, kes pole mingil põhjusel veel jõudnud tasuda veebruari treeningute eest palume seda teha esimesel võimalusel.

Täiendavat informatsiooni olukorra kohta edastame Teile kõikidele korraga jooksvalt. Seni soovime Teile kõigile jõudu ja rahulikku meelt!

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia