Taipoksi baaskursus

Baaskursused on mõeldud algajate vastuvõtmiseks, kuid need sobivad ka suurepäraselt alternatiivseks treeninguks igale inimesele, kes soovib taipoksiga tutvust teha, parandada oma füüsilist vormi või õppida enesekaitset.

Baaskursuse kestvus on 3 kuud, mille jooksul keskendutakse harrastaja füüsilise vormi parandamisele ja taipoksi baastehnika õppimisele. Peale baaskursuste lõppu jätkatakse üldjuhul koos sama grupina samadel aegadel edasi. Kui jätkata soovijaid on vähem ning grupp koos ei jätka, siis saab klient liituda mõne teise tasemele vastava grupiga. Enne baaskursuse lõppu saab klient infokirja, kus jätkamise info olemas.

Lisaväärtused:
+ enesekaitse omandamine
+ hea füüsiline vorm
+ hea rasvapõletus
+ huvitavad ja mitmekülgsed treeningud

  • Algajaid lapsi (7-12a.) võtame vastu jooksvalt algajate gruppidesse, selleks kirjuta SIIA
  • Baaskursustele ootame noori (13-17a.) ja täiskasvanuid (18a.+)
  • 3 kuulised baaskursused alustavad meie saalides 2 korda aastas, sügisel ja talvel.
  • Suvekuudel (juuni, juuli, august) korraldame suviseid lühikursuseid.

Järgmised algavad baaskursused leiad SIIT

Kui kohad on täis või soovitud baaskursust pole algamas siis kirjuta SIIA ja liitu meili listiga, et saada kohest infot kui koht peaks vabanema (kursuse esimeste nädalate jooksul võtame veel vastu uusi liitujaid) või kui järgmine kursus algamas.

Kes ja kus saab harrastada?
  • Sobib mõlemale soole ja kursused toimuvad kahes erinevas vanusegrupis: noortele(13-17a.) ja täiskasvanutele(18a.+). Eelnev füüsiline vorm pole oluline.
  • Treeningud toimuvad kõigis meie kolmes saalis: KRISTIINE HAABERSTI PEETRI
  • Uute baaskursuste kohta saad infot SIIT
Mis peab seljas olema?

Endale mugavad treeningriided, soovitavalt lühikesed püksid ja T särk. Treening toimub paljajalu. Kaasas võiksid olla plätud liikumaks riietusruumist treeningsaali.

Kas esialgu saab teha ka proovitrenni?

Baaskursusel saab proovitrenni (10€) teha kui grupp on alustanud ja seal on veel vabu kohti. NB! Proovitreeningul osalemine ei garanteeri kohta grupis, selle garanteerib ainult peale registreerimist saabunud arve õigeaegne tasumine. Lisainfo: SIIT

Mis varustust vaja läheb?
  • Esimesel paaril nädalal veel varustust vaja ei lähe. Küll aga tuleks see soetada kui grupi treener sellest teada annab.
  • Baaskursuse varustust saab soovi korral soetada ka läbi meie spordiklubi, oma grupi treeneri kaudu ning selle hulka kuuluvad poksikindad, jalakaitsmed, käesidemed ja hambakaitsmed. Varustusega saab tutvuda SIIT
Palju maksab?
Kuidas registreeruda?