Taipoksi baaskursus

Baaskursused on mõeldud uute liikmete vastuvõtmiseks kuid need sobivad ka suurepäraselt alternatiivseks treeninguks igale inimesele, kes soovib taipoksiga tutvust teha, parandada oma füüsilist vormi või õppida enesekaitset.

Baaskursuse kestvus on 3 kuud, mille jooksul keskendutakse harrastaja füüsilise vormi parandamisele ja taipoksi baastehnika õppimisele. Peale baaskursust saab harrastaja piisavalt hea füüsilise vormi ja baasteadmised, et liikuda edasi järgmistesse gruppidesse või naasta jõusaali või mõne muu treeningu juurde.

Lisaväärtused
+ enesekaitse omandamine
+ hea füüsiline vorm
+ hea rasvapõletus
+ huvitavad ja mitmekülgsed treeningud

Kes ja kus saab harrastada?
  • Sobib mõlemale soole ja kursused toimuvad kahes erinevas vanusegrupis: noortele(13-17a.) ja täiskasvanutele(18a.+). Eelnev füüsiline vorm pole oluline.
  • Treeningud toimuvad kõigis meie kolmes saalis: KRISTIINE HAABERSTI PEETRI
  • Uute baaskursuste kohta saad infot SIIT
Mis peab seljas olema?

Endale mugavad treeningriided, soovitavalt lühikesed püksid ja T särk. Treening toimub paljajalu. Kaasas võiksid olla plätud liikumaks riietusruumist treeningsaali.

Kas esialgu saab teha ka proovitrenni?

Jah saab, proovitreening maksab kõigis meie asukohtades 5€, kuid palun arvestage, et baaskursusel on piiratud arv osalejaid ja teie koht on garanteeritud peale lepingu sõlmimist.

Mis varustust vaja läheb?
  • Esimesel paaril nädalal veel varustust vaja ei lähe. Küll aga tuleks see soetada kui grupi treener sellest teada annab.
  • Baaskursuse varustust saab soovi korral soetada ka läbi meie spordiklubi, oma grupi treeneri kaudu ning selle hulka kuuluvad poksikindad 50€, jalakaitsmed 60€, käesidemed 5€ ja hambakaitsmed 5€
Palju maksab?
Kuidas registreeruda?