NFT BAASKURSUS

NAISTE FITNESS TAIPOKS ehk NFT BAASKURSUS

Baaskursused on mõeldud uute liikmete vastuvõtmiseks kuid need sobivad ka suurepäraselt alternatiivseks treeninguks igale naisele, kes soovib kõige turvalisemal viisil taipoksiga tutvust teha, parandada oma füüsilist vormi või õppida enesekaitset.

Baaskursuse kestvus on 3 kuud, mille jooksul keskendutakse harrastaja füüsilise vormi parandamisele ja taipoksi baastehnika õppimisele. Peale baaskursust saab harrastaja piisavalt hea füüsilise vormi ja baasteadmised, et jätkata treeninguid samas või ka edasijõudnute grupis.

Lisaväärtused
+ enesekaitse omandamine
+ hea füüsiline vorm
+ hea rasvapõletus
+ huvitavad ja mitmekülgsed treeningud

Kes ja kus saab harrastada?
  • Sobib naistele ja neidudele al. 16a. Eelnev füüsiline vorm pole oluline.
  • Treeningud toimuvad kõigis meie kolmes saalis: KRISTIINE HAABERSTI PEETRI
  • Uute baaskursuste kohta saab infot SIIT
Mis peab seljas olema?

Endale mugavad treeningriided, soovitavalt lühikesed püksid ja T särk. Treening toimub paljajalu. Kaasas võiksid olla plätud liikumaks riietusruumist treeningsaali.

Kas esialgu saab teha ka proovitrenni?

Jah saab, see maksab kõigis meie asukohtades 5€,kuid palun arvestage, et baaskursusel on piiratud arv osalejaid ja teie koht on garanteeritud peale lepingu sõlmimist.

Mis varustust vaja läheb?
  • Esimesel paaril nädalal veel varustust vaja ei lähe. Küll aga tuleks see soetada kui grupi treener sellest teada annab.
  • Baaskursuse varustust saab soovi korral soetada ka läbi meie spordiklubi, oma grupi treeneri kaudu ning selle hulka kuuluvad poksikindad 50€ ja käesidemed 5€
Palju maksab?
Kuidas registreeruda?