Tutvustus

Meie Akadeemias on tänaseks ligi 500 aktiivset liiget vanuses 7-60 eluaastat. Tänu erinevatele stiilidele, mida me viljeleme leiab igaüks endale sobiva treeningu.

Läbi aastate on meie akadeemiast välja kasvanud nii euroopa kui maailmameistreid amatöörtasemel taipoksis kui kickpoksis!

Lisaks oleme koju toonud märkimisväärseid tiitleid profitasemel tuntud rahvusvahelistest organisatsioonidest nagu WPMF, WKA, WFC, WPKA

Oma tegevuses lähtume põhimõttest, et igaühest saab tugeva tahtmise juures võitja siin elus!

Meie eesmärk pole teha igast liikmest võistleja, vaid läbi võitluskunstide pakkuda inimestele keha ja vaimu arendamise võimalust.

Kuna tegemist on täiskontakt aladega, siis soovitatav vanus noortel huvilistel on alates 7’ndast eluaastast, millega seonduvalt võtame ka suure moraalse vastutuse ja kohustuse õpetamaks noorematele liikmete, kas ja kuidas õptitut elus rakendada.

Kunagi pole aga hilja võitlusaladega alustada, meie klubis on ka 60-ndates eluaastates osalejaid.

Treeningutel ei sunnita kedagi tegema midagi, mis neile ei sobi, nagu täiskontakte sparring või mõni muu kontakt harjutus, mida mõni algaja algul pelgab.

Pidev liikumine ja löögid käte, jalgade, küünarnukkide ning põlvedega annab harrastajale hea kontrolli oma keha tasakaalu üle ja tagab suurepärase vastupidavuse.

Meie treeningud on lisaks universaalsele võitluskunstile ja efektiivsele enesekaitsele ka väga head spordialad nii füüsilise vormi parandamiseks kui ka niisama kehakaalu langetamiseks.

Oleme ka loonud eraldi treeningu meie õrnema soo esindajatele NFT ehk naiste fitness taipoks kus puudub kontakt vastasega ning treening on suunatud just eelkõige füüsilise vormi ja lihastoonuse parandamisele läbi taipoksi tehnikate, mida harrastatakse löögipindadel.

MMA ja BJJ annab lisaks taipoksile ka maasvõitlus kogemuse ning hea füüsilise vastupidavuse kõikidel võitlusdistantsidel.

Samuti pakume kontaktivaba üldfüüsilist ÜKE, mis on üldfüüsiline treening läbi erinevate enda võitlusspordi elementide ja enda keharaskusel baseeruvate harjutuste, sobib ideaalselt vastupidavuse suurendamiseks ja kehakaalu langetamiseks.

Kohtumiseni trennis!