Treeningud seoses eriolukorraga

Hea klubiline,

Grupitreeningud sisetingimustes pole tänaseks veel endiselt lubatud kuid meil on Teile hea teada anda, et juba alates 26. aprill alustame hommikuste ja õhtuste välitreeningutega noortele ja täiskasvanutele.

Kõikide klubiliste lepingud on endiselt pausil ning need pole välitreeningutega seotud.

Välitreeningu ühekordne maksumus kõikidele osalejatele sõltumata tema klubi liikmestaatusest on 5,00€, mis tasutakse vahetult enne treeningu algust, täpses sularahas treenerile. 

Kõikide küsimuste korral, mis puudutavad välitreeningutega liitumist, osalejate registreerimist, treeningkavasi ning võimalikke teiste küsimuste palume ühendust võtta juba konkreetse treeneriga, läbi Facebooki või all olevate kontaktide.

 KRISTIINE

1.      Treener ASTRID JOHANNA GRENTS

·        59 106 426

·        astridgrents@gmail.com

2.      Treener HENRY ROHTLA

·        57 406 779

·        rohtla777@gmail.com

3.      Treener MAARJA ÕKVA

·        56 640 614

·        maarja.okva@gmail.com

Alates 03.05.2021, grupitreeningute pausi perioodil on lubatud sisetingimustes läbi viia vaid kontaktivabasid individuaal -ja personaaltreeninguid, mida võib teha koos juhendajaga. Kehtib 2+2 reegel. 

Personaaltreeningu (koos juhendajaga, kestvus 1h) broneerimiseks palume Teil alates 3. mai võtta ühendust soovitud treeneriga. Kõikide meie treenerite kontaktid leiate Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia kodulehelt taipoks.ee. Personaaltreeningu tasule lisandub saalirendi tasu 5,00€ kord.

KRISTIINE treeningsaalis on võimalik teha ka individuaal treeninguid (ilma treenerita, treening poksikotil ja üldfüüsiline treening).

Individuaal treeninguteks oleme avatud E-R kella 9:00-15:00. Treeningu kellaaja broneerimiseks palume Teil alates 3. mai helistada meie Kristiine treeningsaali administratsiooni telefonil 57 922 598. Individuaaltreening kestab 1 tund ning maksab 5,00€ kord, mis tuleb Teil tasuda koha peal administraatorile. 

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia