Registreeringud

Suveperioodil on inimesed puhkustel ja seega ei loo me 3 kuu pikkuses formaadis baaskursuseid. Selle asemel oleme suve perioodiks loonud 1 kuu pikkused täiskasvanute baaskursuse kavaga Taipoksi treeningud algajatele, Naiste Fitness Taipoksi treeningud algajatele ning BJJ treeningud algajatele, mis kõik toimuvad 2 korda nädalas. 

 Peale registreeringu kinnitamist saadame Teile kuutasu arve summas 50.00€ (-18a.) või 60.00€ (18a.+). Arvestades soovijate suurt huvi palume kõikidel treeningutele registreerunutel tasuda tema poolt valitud treeningkuu maksumus hiljemalt 48h jooksul. Kliendile, kes pole õigeaegselt ülekannet teinud pole meil kahjuks võimalik ka soovitud treeningutele kohta garanteerida.
Kliendid, kes soovivad osaleda algajate 1 kuulistel kursustel läbi terve suve peavad arvestama asjaoluga, et registreerimine avatakse kõikidele gruppidele (juuni, juuli, august) korraga ning koha selles tagab Teile kiire registreering ning osalustasu makse.
Liitumislepingut antud treeningud ei vaja, osalemise õiguse tagab Teile tähtaegselt sooritatud arve tasumine.

Juhul kui Teile mingil põhjusel ei sobinud meie poolt pakutavad suvised, 1 kuulised treeningud algajatele, siis on Teil võimalus endiselt osaleda ka sügisel algavatel baaskursustel. Uute baaskursuste kohta saadame registreerimise avamisel Teile uuesti meeldetuletuse.