BJJ ehk Brasiilia Jiu Jitsu

Brasiilia Jiu-Jitsu on kahevõitluse ala, mis keskendub mitmekesisele maadlusele ning eelkõige maasvõitlusele. Pearõhk on võitluses domineeriva ehk eelisasendi saavutamisel, mis võimaldaks vastast efektiivselt kontrollida ning vastase alistamisel liigeselukkude (käe-, õla-, jala- jm) või kägistustega.

Meie BJJ treeningud käivad koostöös Brazilian Top Team Estonia’ga (BTT).  BTT on võitlusspordi maailmas kõrgelt tunnustatud brasillia jiu jitsu ja MMA meeskond. BTT ehk Brazilina Top Team on loodud UFC meistri Murilo Bustamante poolt aastal 2000, kes käis ka Eestis 2019 Eesti esindust avamas ning on ka meie BJJ peatreeneri brasiillase Sergio de A Cabrali treener ja mentor.

Lisaväärtused
+ pigem tehniline kui füüsiliselt raske võitlusstiil
+ sobib kõigile
+ tõhus enesekaitse endast suurema ja raskema vastu!
+ mitmekülgsed ja huvitavad treeningud

Kes ja kus saab harrastada?
  • Sobib mõlemale soole al. 5a. Eelnev füüsiline vorm pole oluline. 
  • Treeningud toimuvad KRISTIINE saalis
  • Algajaid lapsi (5-10a.) ja noori (11-16a.) ning võtame vastu jooksvalt (kirjuta SIIA) ning täiskasvanuid (17a.+) Baaskursustele
  • Juba kogenud täiskasvanuid (17a.+) võtame vastu jooksvalt, selleks kirjuta SIIA
Mis peab seljas olema?

Endale mugavad treeningriided, soovitavalt lühikesed püksid ja T särk. Treening toimub paljajalu. Kaasas võiksid olla plätud liikumaks riietusruumist treeningsaali.

Kas esialgu saab teha ka proovitrenni?

Proovitrenni (10€) saab baaskursusel teha kui grupp alustanud ja seal on veel vabu kohti, harrastajate ja põhigrupis, kui sul on piisavaid kogemusi ja grupis vabu kohti. Lisainfo: SIIA

Mis varustust vaja läheb?

BJJ’s ei lähe esilagu vaja spetsiaalset treeningvarustust. Gi’st ehk BJJ riietusest ja selle vajadusest räägib edaspidi juba grupi treener. 

Palju maksab?
Kuidas registreeruda?

Algajaid lapsi ja noori võtame vastu jooksvalt. Eelregistreerimist vajab vaid täiskasvanute BJJ BAASKURSUS. Ülejäänud täiskasvanute gruppidega saab liituda eeldusel, et treenijal on piisavad kogemused ning eelregistreerimine vajalik ei ole, kuid soovitame üle küsida SIIT, kas teie valitud grupis on veel vabu kohti.