Kristiine – Pirni 12 (A korpus)

Pirni tänava poolt teine trepikoda, 3. korrus

Administraator: admin@taipoks.ee 57 922 598 (E, K, R kell 7:00-12:00)


Kristiine treeningsaal on hetkel meie värskeim ja kaasaegseim võitlusspordi saal. Lisaks ca 350m2 tatami alale on saalis ka jõu ning vastupidavustreeningute vahendid, poksiring ning eraldi saal maasvõitluse jaoks. Meie treeningala on jaotatud kolmeks erinevaks saaliks, millest saal 1 ja 2 hõlmavad endas püstivõitluse ning saal 3 maasvõitluse treeninguid.

KRISTIINE SAALI SISEKORRA EESKIRJAD

Vormistus/administreering:

Treenija saab administraatori käest pileti, mis tõestab tema valideeritust treeningule ning tuleb esitada oma grupi treenerile treeningu alguses. Kui oled uus siis tule palun oma esimesele treeningule varem, et administraator jõuaks sinuga tegeleda, võtta su andmed ja/või saaksid teha kliendilepingu.

TUNNIPLAAN ALATES 01.02.2022

Saal
Saal 1 
Aeg E T K N R P
7:00            
7:30 Naiste Fitness Taipoks
HOMMIK
  Naiste Fitness Taipoks
HOMMIK
  Naiste Fitness Taipoks
HOMMIK
 
8:00      
12:00            
12:30            
13:00           Taipoks HARRASTAJAD 2 (18a.+)
13:30          
14:00          
14:30           Taipoks BAASKURSUS (13-17a.) al.01.02
15:00          
15:30          
16:00           Naiste Fitness Taipoks PÕHIGRUPP  
16:30 Taipoks
 NOORED HARRASTAJAD
 (13-17a.)
Taipoks BAASKURSUS
(13-17a.)
al.01.02
Taipoks
 NOORED HARRASTAJAD
 (13-17a.)
Taipoks BAASKURSUS
(13-17a.) 
al.01.02
Taipoks
 NOORED HARRASTAJAD
(13-17a.)
17:00  
17:30  
18:00

Taipoks PÕHIGRUPP 
Muay Thai
(18a.+)

 
Taipoks BAASKURSUS (18a.+)
 
Taipoks PÕHIGRUPP 
Muay Thai
(18a.+)
Taipoks BAASKURSUS (18a.+)
Taipoks PÕHIGRUPP 
Muay Thai
(18a.+)
 
18:30
19:00  
19:30  Naiste Fitness Taipoks BAASKURSUS ÕHTU
   Naiste Fitness Taipoks BAASKURSUS ÕHTU
   Naiste Fitness Taipoks BAASKURSUS ÕHTU
 
20:00      
20:30            

Saal
Saal 2
Aeg E T K N R P
7:00            
7:30            
8:00 Taipoks HOMMIK   Taipoks HOMMIK   Taipoks HOMMIK  
8:30      
9:00      
9:30            
11:00            
12:00           Taipoks ALGAJAD Lapsed (7-9a.)
12:30          
13:00           Taipoks PÕHIGRUPP Lapsed (7-12a.)
13:30          
14:00          
14:30           Taipoks BAASKURSUS 
(13-17a.) al 01.02
15:00          
15:30          
16:00   Taipoks
ALGAJAD
Lapsed (7-9a.)
  Taipoks
ALGAJAD
Lapsed (7-9a.)
   
16:30 Taipoks
ALGAJAD
Lapsed (10-12a.)
Taipoks
ALGAJAD
Lapsed (10-12a.)
Taipoks
ALGAJAD
Lapsed (10-12a.)
 
17:00  Taipoks PÕHIGRUPP Lapsed (7-12a.)   Taipoks PÕHIGRUPP 
Lapsed (7-12a.)
 
17:30  
18:00 Taipoks
 NOORED PÕHIGRUPP
 (13-17a.)
Taipoks
 NOORED PÕHIGRUPP
 (13-17a.)
Taipoks
 NOORED PÕHIGRUPP
 (13-17a.)
 
18:30 Naiste Fitness Taipoks PÕHIGRUPP Naiste Fitness Taipoks PÕHIGRUPP  
19:00  
19:30 Taipoks HARRASTAJAD 1
(18a.+)
Taipoks HARRASTAJAD 2
(18a.+)
Taipoks HARRASTAJAD 1
(18a.+)
Taipoks HARRASTAJAD 2
(18a.+)
Taipoks HARRASTAJAD 1
(18a.+)
 
20:00  
20:30  
Saal
Saal 3 (BJJ)
Aeg E T K N R P
9:00 BJJ 
HOMMIK PÕHIGRUPP (17a.+)
  BJJ 
HOMMIK PÕHIGRUPP (17a.+)
  BJJ 
HOMMIK PÕHIGRUPP (17a.+)
 
9:30      
10:00      
10:30      
11:00            
12:00           BJJ 
OPEN MATT (17a.+)
12:30          
13:00          
13:30          
16:30  BJJ NOORED
(11-16a.)
BJJ Lapsed
(5-10a.)
 BJJ NOORED
(11-16a.) 
BJJ Lapsed 
(5-10a.)
BJJ NOORED
(11-16a.)
 
17:00  
17:30  
18:00 BJJ PÕHIGRUPP (17a.+)  BJJ PÕHIGRUPP (17a.+) 
SPARRING
BJJ PÕHIGRUPP (17a.+) BJJ PÕHIGRUPP (17a.+) 
SPARRING
BJJ PÕHIGRUPP (17a.+)   
18:30  
19:00  
19:30 BJJ HARRASTAJAD (17a.+)   BJJ HARRASTAJAD (17a.+)   BJJ HARRASTAJAD (17a.+)  
20:00      
20:30      
21:00