Kristiine – Pirni 12 (A korpus)

Pirni tänava poolt teine trepikoda, 3. korrus


Kristiine treeningsaal on hetkel meie värskeim ja kaasaegseim võitlusspordi saal. Lisaks ca 350m2 tatami alale on saalis ka jõu ning vastupidavustreeningute vahendid, poksiring ning eraldi saal maasvõitluse jaoks. Meie treeningala on jaotatud kolmeks erinevaks saaliks, millest saal 1 ja 2 hõlmavad endas püstivõitluse ning saal 3 maasvõitluse treeninguid.

KRISTIINE SAALI SISEKORRA EESKIRJAD

Vormistus/administreering:

Treenija saab administraatori käest pileti, mis tõestab tema valideeritust treeningule ning tuleb esitada oma grupi treenerile treeningu alguses. Kui oled uus siis tule palun oma esimesele treeningule varem, et administraator jõuaks sinuga tegeleda, võtta su andmed ja/või saaksid teha kliendilepingu.

Mis treeninguid harrastada saab:

TUNNIPLAAN ALATES SEPTEMBER 2020

SAAL 1

Aeg E T K N R P
7:30 NFT
HOMMIK
Naiste Fitness Taipoks
NFT
HOMMIK
Naiste Fitness Taipoks
NFT
HOMMIK
Naiste Fitness Taipoks
8:00
10:00 POKS 1 POKS 1
10:30
11:00
12:00 NFT 1
PÕHIGRUPP
Naiste Fitness Taipoks
12:30
13:00 Taipoks
HARRASTAJAD 2
13:30
14:00
16:30 Taipoks
BAASKURSUS
(13-17a.)
al. 02.09
Taipoks
BAASKURSUS
(13-17a.)
al. 02.09
Taipoks
BAASKURSUS
(13-17a.)
al. 02.09
17:00
17:30
18:00 Taipoks
PÕHIGRUPP
Muay Thai
Taipoks
PÕHIGRUPP
K-1
Taipoks
PÕHIGRUPP
Muay Thai
Taipoks
PÕHIGRUPP
K-1
Taipoks
PÕHIGRUPP
K-1 & Muay Thai ühine
18:30
19:00
19:30 NFT 2
ALGAJAD
Naiste Fitness Taipoks
Taipoks
BAASKURSUS
(18a.+)
al. 03.09
NFT 2
ALGAJAD
Naiste Fitness Taipoks
Taipoks
BAASKURSUS
(18a.+)
al. 03.09
NFT 2
ALGAJAD
Naiste Fitness Taipoks
20:00
20:30

SAAL 2

Aeg E T K N R P
8:00 Taipoks
HOMMIK
Ühisgrupp (14a.+)
Taipoks
HOMMIK
Ühisgrupp (14a.+)
Taipoks
HOMMIK
Ühisgrupp (14a.+)
8:30
9:00
12:00 Taipoks
BAASKURSUS
(18a.+)
al. 03.09
12:30
13:00
13:30 Taipoks
Lapsed (7-12a.)
ALGAJAD
al.03.09
14:00
14:30 Taipoks
PÕHIGRUPP
Lapsed (7-12a.)
15:00
15:30
16:00 Taipoks
Lapsed (7-12a.)
ALGAJAD
Taipoks
Lapsed (7-12a.)
ALGAJAD
16:30 Taipoks
NOORED PÕHIGRUPP
(13-17a.)
Taipoks
NOORED PÕHIGRUPP
(13-17a.)
Taipoks
NOORED PÕHIGRUPP
(13-17a.)
17:00 Taipoks
PÕHIGRUPP
Lapsed (7-12a.)
Taipoks
PÕHIGRUPP
Lapsed (7-12a.)
17:30
18:00 Taipoks
NOORED HARRASTAJAD
(13-17a.)
Taipoks
NOORED HARRASTAJAD
(13-17a.)
Taipoks
NOORED HARRASTAJAD
(13-17a.)
18:30 NFT 1
PÕHIGRUPP
Naiste Fitness Taipoks
NFT 1
PÕHIGRUPP
Naiste Fitness Taipoks
19:00
19:30 Taipoks
HARRASTAJAD 1
Taipoks
HARRASTAJAD 2
Taipoks
HARRASTAJAD 1
Taipoks
HARRASTAJAD 2
Taipoks
HARRASTAJAD 1
20:00
20:30

SAAL 3

Aeg E T K N R P
7:00 BJJ HOMMIK
PÕHIGRUPP
(17a.+)
2h
BJJ HOMMIK
PÕHIGRUPP
(17a.+)
2h
BJJ HOMMIK
PÕHIGRUPP
(17a.+)
2h
7:30
8:00
8:30
12:00 BJJ
OPEN MATT
(17a.+)
12:30
13:00
13:30
17:00 BJJ NOORED
(11-16a.)
BJJ NOORED
(11-16a.)
BJJ NOORED
(11-16a.)
17:30
18:00 BJJ
PÕHIGRUPP
(17a.+)
2h
BJJ
PÕHIGRUPP
(17a.+)
1,5h
BJJ
PÕHIGRUPP
(17a.+)
2h
BJJ
PÕHIGRUPP
(17a.+)
1,5h
BJJ
PÕHIGRUPP
(17a.+)
2h
18:30
19:00
19:30 BJJ
BAASKURSUS
(17a.+)
al. 08.09
BJJ
BAASKURSUS
(17a.+)
al. 08.09
20:00 POKS 2 POKS 2
20:30
21:00