Kristiine – Pirni 12 (A korpus)

Pirni tänava poolt teine trepikoda, 3. korrus

Administraator: 57 922 598 (E-R kl. 9:00-15:00)


Kristiine treeningsaal on hetkel meie värskeim ja kaasaegseim võitlusspordi saal. Lisaks ca 350m2 tatami alale on saalis ka jõu ning vastupidavustreeningute vahendid, poksiring ning eraldi saal maasvõitluse jaoks. Meie treeningala on jaotatud kolmeks erinevaks saaliks, millest saal 1 ja 2 hõlmavad endas püstivõitluse ning saal 3 maasvõitluse treeninguid.

KRISTIINE SAALI SISEKORRA EESKIRJAD

Vormistus/administreering:

Treenija saab administraatori käest pileti, mis tõestab tema valideeritust treeningule ning tuleb esitada oma grupi treenerile treeningu alguses. Kui oled uus siis tule palun oma esimesele treeningule varem, et administraator jõuaks sinuga tegeleda, võtta su andmed ja/või saaksid teha kliendilepingu.

Mis treeninguid harrastada saab:

TUNNIPLAAN ALATES 31.05.2021

Saal
Saal 1 
Aeg E T K N R P
7:00





7:30 NFT 3
HOMMIK

NFT 3
HOMMIK

NFT 3
HOMMIK

8:00


12:00




NFT 1 PÕHIGRUPP
12:30




13:00




Taipoks
HARRASTAJAD 2
13:30




14:00




16:00
Lapsed
(7-12a.)
Taipoks ALGAJAD

Lapsed
(7-12a.)
Taipoks ALGAJAD


Lapsed
(7-12a.)
Taipoks ALGAJAD

16:30 Taipoks
NOORED PÕHIGRUPP
(13-17a.)
Taipoks
NOORED PÕHIGRUPP
(13-17a.)
Taipoks
NOORED PÕHIGRUPP
(13-17a.)

17:00


17:30 Taipoks
ALGAJAD 1 (18a.+) al.01.06
Taipoks
ALGAJAD 1 (18a.+) al.01.06


18:00 Taipoks PÕHIGRUPP
Muay Thai
Taipoks PÕHIGRUPP
Muay Thai
Taipoks PÕHIGRUPP
Muay Thai


18:30 Taipoks
ALGAJAD 2 (18a.+) al.01.06

Taipoks
ALGAJAD 1 (18a.+) al.01.06


19:00
19:30 NFT 2 HARRASTAJAD Taipoks
HARRASTAJAD 2
NFT 2 HARRASTAJAD
Taipoks
HARRASTAJAD 2
NFT 2 HARRASTAJAD


20:00
20:30



Saal
Saal 2
Aeg E T K N R P
7:00





7:30





8:00 Taipoks HOMMIK Ühisgrupp (14a.+)
Taipoks HOMMIK Ühisgrupp (14a.+)
Taipoks HOMMIK Ühisgrupp (14a.+)
8:30


9:00


13:00




Taipoks HARRASTAJAD 2
13:30




14:00




14:30




Taipoks PÕHIGRUPP  Lapsed (7-12a.)
15:00




15:30




16:00
Lapsed (7-12a.) Taipoks ALGAJAD
Lapsed (7-12a.) Taipoks ALGAJAD
Lapsed (7-12a.) Taipoks ALGAJAD
16:30 Taipoks
 NOORED PÕHIGRUPP

(13-17a.)
Taipoks
 NOORED PÕHIGRUPP

(13-17a.)
Taipoks
 NOORED PÕHIGRUPP
(13-17a.)
17:00 Taipoks PÕHIGRUPP Lapsed (7-12a.) Taipoks PÕHIGRUPP Lapsed (7-12a.)
17:30
18:00 Taipoks
 NOORED HARRASTAJAD
 (13-17a.)
Taipoks
 NOORED HARRASTAJAD
 (13-17a.)
Taipoks
 NOORED HARRASTAJAD
 (13-17a.)

18:30 NFT 1 PÕHIGRUPP NFT 1 PÕHIGRUPP
19:00
19:30 Taipoks HARRASTAJAD 1 Taipoks HARRASTAJAD 2 Taipoks HARRASTAJAD 1 Taipoks HARRASTAJAD 2 Taipoks HARRASTAJAD 1
20:00
20:30
Saal
Saal 3 (BJJ)
Aeg E T K N R P
7:00
BJJ 
HOMMIK PÕHIGRUPP (17a.+) 2H
BJJ 
HOMMIK PÕHIGRUPP (17a.+) 2h
BJJ 
HOMMIK PÕHIGRUPP (17a.+) 2h


7:30


8:00


8:30


12:00




BJJ 
OPEN MATT (17a.+)
12:30




13:00




13:30




16:30
BJJ NOORED
(11-16a.)

BJJ NOORED
(11-16a.)


17:00



17:30



18:00 BJJ PÕHIGRUPP (17a.+) 2h BJJ PÕHIGRUPP (17a.+) 1,5h BJJ PÕHIGRUPP (17a.+) 2h BJJ PÕHIGRUPP (17a.+) 1,5h BJJ PÕHIGRUPP (17a.+) 2h
18:30
19:00
19:30 BJJ ALGAJAD (17a.+) al.01.06 BJJ ALGAJAD (17a.+) al.01.06
20:00 POKS 2 POKS 2

20:30

21:00