ARIGATO – Haabersti, Rannamõisa tee 3

Arigato saal on meie suurim, mati pinda on ca 400m2. Saal on varustatud poksikottide ja löögipindadega. Väikese lisatasu eest on võimalik osta taipoks+jõusaal pakett!

Treenija saab administraatori käest pileti, mis tõestab tema valideeritust treeningule ning pilet tuleb esitada oma grupi treenerile treeningu alguses. Kui oled uus siis tule palun oma esimesele treeningule varem, et administraator jõuaks sinuga tegeleda, võtta su andmed ja/või saaksid teha kliendilepingu.

NB! Arigatos treenides oled juriidiliselt MTÜ Arigato Spordiklubi klient ja kogu kliendihaldus toimub nende kaudu, lisainfo www.arigato.ee või meili teel arigato@arigato.ee

HAABERSTI SAALI SISEKORRA EESKIRJAD

Mis treeninguid harrastada saab:

INFO JA TUNNIPLAAN PIIRANGUTE AJAL

Tere, hea taipoksi treeningus osaleja!

Meil on hea meel Teile teada anda, et alates 2.02.2021 jätkame treeningutega 10+1 gruppides, kus järgime kõiki meile võimalikke riskide maandamise abinõusid. Treeningute läbiviimisel lähtume 2+2 reeglist ning sellest, et ruumi täituvus poleks üle 50%.

TUNNIPLAAN JA GRUPID

  • Taipoks lapsed alagajad E,K,R 16.00-17.00 (registreerida saab 20 inimest, sest kasutusel kaks saali)
  • Taipoks põhigrupp lapsed E,K,R 17.00 – 18.30 (registreerida saab 10 inimest)

NB! – Noorte gruppide ajad muutuvad ja Noored Põhigrupp liikmed liituvad Noored Baaskursus grupiga või Taipoks Põhigrupp grupiga (ise valite, millises grupis soovite jätkata).

Noored Baaskursus grupi teeme kahes vahetuses, et oleks hajutamise võimalus

  • Taipoks noored BK I vahetus T,N 17.00 – 18.00 ja P kell 16.00 – 17.00 (registreerida saab 10 inimest)
  • Taipoks noored BK II vahetus T,N 18.00 – 19.00 ja P kell 17.00 – 18.00 (registreerida saab 10 inimest)

NB! piirangute ajal on tegemist ühtlustatud tasemega gruppidega, mis sobivad kõigile! Järgmistesse gruppidesse on oodatud kõik täiskasvanud liikmed Baaskursus 18 a + ja Taipoks Põhigrupp gruppidest!

  • Taipoks Täiskasvanud I vahetus E,K,R 18.30 – 20.00 (registreerida saab 10 inimest)
  • Taipoks Täiskasvanud II vahetus E,K,R 20.00 – 21.30 (registreerida saab 20 inimest, kuna kasutuses 2 saali)
  • Naiste Fitness Taipoks T,N kell 19.00 – 20.00 ja P 18.00 – 19.00 (registreerida saab 20 inimest, kuna kasutuses 2 saali).

Tunniplaani leiate SIIT.

Kuna treeningutes võib osaleda piiratud arv treenijaid, tuletame veelkord meelde, et kohustuslik on end treeningusse ETTE REGISTREERIDA.

Lisame siinkohal veelkord ka registreerimise info:

Esimest korda treeningusse registreerimisel aitab Teid meelsasti meie klubi administraator telefonil 6580 888, kes siis juba annab koheselt Teile ka kasutajatunnuse ning parooli, et edaspidi saaksite juba ise paroolidega end treeningutesse registreerida. Samuti võite kirjutada info@arigato.ee aadressile. Kasutajatunnus ning parool on kirjas ka kliendilepingus.

Palun veenduge, et saate registreerimisel kinnituse ”Oled registreeritud”.

Kuna treeninggruppide suurus on väga rangelt piiritletud ning broneerides kinnitate enda osalemist, siis loobumisel palume kindlasti broneering tühistada. Vastasel juhul võtate Te ära kellegi koha. Ennekõike seetõttu oleme me ka kehtestanud broneerimisreeglid, millest tulenevalt on ka broneeringu tühistamata jätmise korral tasu 2€. Palun tutvuge Broneerimisreeglitega SIIN.

Püsige terved ning kohtume trennis!

Arigato Taipoks/ Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia