Klubist

Meie Visioon

Murrame müüdi, et täiskontaktset võitluspordiala pole võimalik turvaliselt alustada ega harrastada. Täiskontaktsete alade puhul kaasneb ka korralik füüsilise treening ja hea vorm, mis on lahutamatu osa ning suur lisaväärtus omandatud oskustele.

Meie Mission

Oleme oma südame asjaks võtnud inimeste füüsilise vormi, julguse ja enesekindluse tõstmise läbi võitlusspordi.
Meie lapsed vajavad enesekindlust ja julgust, et sirguda terveteks täiskasvanud inimesteks. Enesekindlus võib väljenduda mitmes vormis, selles kuidas ma välja näen, kas olen liigses kaalus, kuidas ma seisan, kõnnin ja teistele silma vaatan. Kõige selle kasvatamiseks sobib ideaalselt võitlussport.

Tutvustus

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia (lühendatult KRVA) on hetkel suurim ja vanim Eestis tegutsev võitlusspordi klubi, mis kasvas välja Tallinna Taipoksi Klubist. Lisaks taipoksile ehk muay thai’le laienesime teistele kahevõitlus aladele nagu seda on BJJ (brazilian jiu jitsu), poks, K-1 (kikkpoksi stiil) ja MMA (sportlik vabavõitlus).

Meie Akadeemias on tänaseks ligi 700 aktiivset liiget vanuses 7-60 eluaastat. Tänu erinevatele stiilidele, mida me viljeleme leiab igaüks endale sobiva treeningu. Läbi aastate on meie akadeemiast välja kasvanud nii euroopa kui maailmameistreid amatöörtasemel taipoksis kui kikkpoksis Lisaks oleme koju toonud märkimisväärseid tiitleid profitasemel tuntud rahvusvahelistest organisatsioonidest nagu WPMF, WKA, WFC, WPKA. Oma tegevuses lähtume põhimõttest, et igaühest saab tugeva tahtmise juures võitja siin elus!

Meie eesmärk pole teha igast liikmest võistleja, vaid läbi võitluskunstide pakkuda inimestele keha ja vaimu arendamise võimalust. Kunagi pole aga hilja võitlusaladega alustada, meie klubis on ka 60-ndates eluaastates osalejaid.

Kuidas treenime

Treeningutel ei sunnita kedagi tegema midagi, mis neile ei sobi, nagu täiskontakte sparring või mõni muu kontakt harjutus, mida mõni algaja algul pelgab. Pidev liikumine ja löögid käte, jalgade, küünarnukkide ning põlvedega annab harrastajale hea kontrolli oma keha tasakaalu üle ja tagab suurepärase vastupidavuse.

Meie treeningud on lisaks universaalsele võitluskunstile ja efektiivsele enesekaitsele ka väga head spordialad nii füüsilise vormi parandamiseks kui ka niisama kehakaalu langetamiseks.
Oleme ka loonud eraldi treeningu meie õrnema soo esindajatele NT ehk naiste taipoks, kus on nais treener ning lisaks taipoksi oskuste omandamisele on treening on suunatud paljuski ka füüsilise vormi ja lihastoonuse parandamisele.

Brasiilia Jiu-Jitsu ehk BJJ annab lisaks taipoksile ka maasvõitlus kogemuse ning hea füüsilise vastupidavuse kõikidel võitlusdistantsidel.

Trennis näeme!
Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia © 2024.